USB keylogger - sledování PC

1590,00Kč

USB keylogger - sledování PC

USB keylooger je malé zařízení, určené k zaznamenání veškerých úhozů klávesnice, na které je připojen. Slouží tak zejména k monitoring PC. Monitoring PC nalezne využití při kontrole zaměstnanců, dětí nebo dokonce obchodních partnerů. Tento keylogger je novinkou v naší nabídce a oproti doposud nabízenému modelu poskytuje větší spolehlivost, rychlost přístupu k datů, větší komfort při práci se záznamy a nakonec i větší kapacitu. Velmi důležitou vlastostí, která vám výrazně usnadní monitoring PC je podpora národních klávesnic. pro detailnější informace doporučujeme podívat se do návodu na USB keylogger..

 

K čemu USB keylogger slouží?

USB keylogger slouží k sledování komunikace a především ke zjišťování citlivých údajů. Hardware keylogger má oproti software keyloggerům velkou výhodu a to, že ho neodhalí ani sebelepší antivir. USB keylogger jednoduše stačí připojit na kabel od klávesnice a on okamžitě začne zaznamenávat každý stisk klávesy. USB keylloger nevypadá vůbec nápadně a na první pohled vypadá, jako nějaká redukce, takže jeho odhalení je naprosto nemožné. Navíc, i pokud je keylogger odhalen, data v něm uložená jsou chráněna šifrováním a přístupovým kódem.  

  

Specifikace USB keyloggeru

- na rozdíl od levnějších keyloggerů podporuje národní klávesnice

- větší možnosti nastavení podoby reportu

- není potřeba žádný software ani drivery

- kapacita paměti 4MB (400 000 úhozů)

- zabezpečená paměť se 128-bit šifrováním

- jednoduchá instalace do jakékoliv klávesnice (s USB)

- nijak neovlivňuje chod počítače

- neautorizovaný uživatel nemůže nikdy smazat vaše záznamy

 

Pozn:

Pokud budete mít zájem o dodání 2GB verze USB keylogeru, uveďte tuto informaci do poznámky v objednávce. Cena 2GB verze činí 2.199,- a dodací lhůta je 10-14 dní.

 

Návod k obsluze na USB keylogger 

Návod na změnu parametrů - doplnění k návodu keyloggeru

 

Jak použít USB keylogger

Použití USB keyloggeru je velice jednoduché. Keylogger stačí připojit mezi kabel od klávesnice a počítač a tím je instalace hotova. USB keylogger nepotřebuje žádné ovladače, či instalaci. Díky tomu je také USB keylogger naprosto nezjistitelný jakýmikoliv antiviry. USB keylogger je schopen zaznamenat až 2 000 000 000 stisků kláves (2GB verze). Pro získání dat z keyloggeru se podívejte do návodu viz. výše.

 


Naše nabídka obsahuje pouze keyloggery vyrobené v EU!Chcete více informací o tomto produktu?