Co to je špionážní technika?

Špionážní technika je velmi široký pojem a obsahuje celou škálu produktů. Špionážní technika obsahuje například GSM odposlechy, rušičky signálu, skryté kamery, detektory štěnic, zabezpečovací techniky a mnohem více. Špionážní, neboli speciální technika má velmi širokou škálu uplatnění a využije jí jak detektiv, tak student, či businessman. 

 

K čemu špionážní technika slouží?

Špionážní technika poslouží například k získávání důkazů, pomocí skrytých kamer, k čemuž poslouží například špionážní hodinky, nebo špionážní propisky. Nebo studentům například může pomoci neviditelné sluchátko, nebo kravata s bezdrátovou kamerou. Špionážní technika vám může pomoci i při zabezpečení domu nebo auta, při čemž pomůže GSM odposlech s funkcí Auto-Call, který je schopen zavolat vám ve chvíli, kdy se v jejím okolí vyskytne jakýkoliv hluk. Špionážní technika má i dalších mnoho využití.

 

Jaká je nejoblíbenější špionážní technika?

Velmi oblíbené produkty jsou například hodinky s kamerou, či pero s kamerou. Špionážní technika je v současné době hojně využívána i mezi studenty, kteří využívají zejména Neviditelné sluchátko, díky kterému zvládnete i tu nejtěžší zkoušku bez jakékoliv přípravy!

 

Špionážní hodinky

Nabízíme širokou škálu špionážních hodinek. Rozlišení našich špionážních hodinek začíná na 640x480px a v současné době končí u úctyhodných 5Mpix. Do naší nabídky zařazujeme pouze solidní, prověřené a použitelné produkty. U spousty jiných prodejců můžete najít hodinky, které stojí třeba 500,- Kč, což na první pohled vypadá velmi lákavě. Později ale zjistíte, že tyto hodinky jsou naprosto nepoužitelné a to z důvodu, že mívají jednak naprosto minimální rozlišení, a druhak takovéto hodinky ani moc dlouho nevydrží. U nás máte záruku, že kupujete opravdu kvalitní špionážní hodinky. Nejnovější hodinky s kamerou mají dokonce automatickou detekci pohybu! 

 

GSM odposlech

Mezi velmi oblíbenou špionážní techniku patří GSM odposlech. GSM odposlech je oblíbený zejména proto, že je velmi těžko odhalitelný a jednoduše použitelný. GSM odposlech má další podstatnou výhodu, a to, že není limitován vzdáleností. Pomocí GSM štěnice můžete klidně odposlouchávat místo na druhé půlce zeměkoule. Špionážní technika se v oboru GSM odposlechů dostala velmi daleko, a je tedy velký výběr různých štěnic. Odposlouchávací zařízení jsou v dneší době čím dál více používané i mezi běžnou veřejností.

 

Bezdrátové kamery

Bezdrátové kamery mají velmi široké využití a rozhodně patří mezi velice zajímavou špionážní techniku. Bezdrátové kamery, mohou posloužit novinářům, detektivům i studentům. Obchod špionážní-technika nabízí jak malé maskované bezdrátové kamery, tak větší stolní, či průmyslové kamery. Zajímá-li vás špionážní technika a sháníte bezdrátové kamery, tak si u nás zajisté vyberete.

 

Hardware keylogger

Hardware keylogger je zařízení, které slouží k získávání citlivých údajů, jako jsou přístupová hesla, loginy a i k zaznamenávání veškeré komunikace na počítači. V nabídce máme USB keylogger, k použití na novějších klávesnicíchNa starších klávesnicích využijete PS2 keyloggerHardware keylogger stačí pouze napojit na kabel mezi klávesnicí a počítačem a on zaznamenává veškeré stisky kláves. Výhodou hardware keyloggerů je, že je nedokáži odhalit žádný antivir, na rozdíl od softwarových keyloggerů.

 

Skryté kamery

Velmi rozšířená speciální technika jsou nepochybně skryté kamery. Kamery mohou být skryté propisce, v hodinkách, kravatě, knoflíku, budíku či jiných věcech. Špionážní kamery mohou nahrávat záznam na paměťové karty, či na interní paměť. V naší nabídce speciální techniky najdete také skryté bezdrátové kamery, které mohou mimo jiné velice ocenit studenti.

 

Sledovací zařízení

Další velice zajímavé odvětví špionážní techniky jsou sledovací zařízení. Tyto zařízení mohou sloužit k monitoringu osob, domocích mazlíčků, či automobilů. Nejen špióni, ale i turisté mohou využít sledovací zařízení, protože GPS tracker vám umožní snadno a rychle zavolat o pomoc, kdy rovnou sdělíte své GPS souřadnice, čímž velmi zvýšíte svou šanci na záchranu, pokud se při turistice či skialpinismu někde ztratíte. Lepší GPS trackery jsou vybaveny i možností online sledování pohybu přímo v mapě. Zde se můžete podívat na to jak správně vybrat GPS lokátor a dozvíte se zde veškeré důležité informace o jednotlivých druzích.

 

Kamery do auta

Kamery do auta sice nejsou klasická špionážní technika, ale rozhodně k ní nemají daleko, a tak ty najdete v naší nabídce. Kamery do auta, alias černé skříňky, vám mohou velmi usnadnit život od běhání po úřadech. V dnešní době, kdy jsou silnice plné agresivních řidičů je palubní kamera rozhodně dobrá investice. Kamery do auta se pohybují v cenové relaci od dvou do deseti tisíc kč. Kamery do auta zaznamenávají veškeré důležité poznatky z jízdy, které se vám mohou hodit při řešení případných nehod. Černá skříňka do auta je tou správnou volbou pro všechny zodpovědné řidiče.

 

Odposlech mobilního telefonu

Odposlech mobilního telefonu je perfektní špionážní technika, která vám pomůže odhalit nevěru či únik zakázek ve firmě. Odposlech stačí pouze nainstalovat do vybraného mobilního telefonu a poté ho již můžete kompletně sledovat a ovládat na dálku. Odposlech mobilního telefonu je speciální software, který vám umožní nespočet věcí.

 

Mikrosluchátko pro skrytou komunikaci

Mikrosluchátko pro skrytou komunikaci je sen každého studenta. Mikrosluchátko je bezdrátové a používá speciální bluetooth indukční smyčku. Mikrosluchátko je opravdu miniautrní a bez problémů ho schováte přímo dovnitř zvukovodu. Tato špionážní technika je naprosto neviditelná a nezjistitelná. Díky tomu, že je mikrosluchátko perfektně utěsněné v uchu, tak je zvuk, který z něj vychází slyšet pouze ve vašem uchu a nikde jinde!