PS2 / USB Keylogger se záznamem data a času

2790,00Kč

PS2 Keylogger se záznamem data a času

Tento Keylogger je v naší nabídce k dispozici jak ve verzi USB, tak PS2. Keylogger je zařízení, určené k zaznamenání veškerých stisků PC klávesnice, na kterou je připojen. Slouží tak zejména k monitorování PC. Pokud je navíc keylogger vybaven záznamem data a času u každého záznamu, poskytne vám tak jednu podstatnou informaci navíc. Automatické vestavěné hodiny umožní zaznamenávat časové údaje po dobu min. sedmi let bez nutnosti výměny baterie.

Sledování počítače nalezne uplatnění při kontrole zaměstnanců, dětí nebo dokonce obchodních partnerů. Tento Keylogger je novinkou v naší nabídce a oproti doposud nabízeným modelům poskytuje větší spolehlivost, rychlost přístupu k datům, větší komfort při práci se záznamy. Velmi důležitou vlastností, která vám výrazně usnadní monitoring PC, je podpora národních klávesnic. pro detailnější informace doporučujeme podívat se do návodu na PS2 keylogger se záznamem data a času

 

K čemu Keylogger se záznamem data a času slouží?

Keylogger slouží k sledování komunikace a především ke zjišťování citlivých údajů. Hardware keylogger má oproti software keyloggerům velkou výhodu a to, že ho neodhalí ani sebelepší antivir. Keylogger jednoduše stačí připojit na kabel od klávesnice a on okamžitě začne zaznamenávat každý stisk klávesy. Navíc bude ukládat i datum a čas zázanmů. Keylogger nevypadá vůbec nápadně a na první pohled vypadá, jako nějaká redukce, takže jeho odhalení je téměř nemožné. Navíc, i pokud je keylogger odhalen, data v něm uložená jsou chráněna šifrováním a přístupovým kódem.  

  

Specifikace Keyloggeru (USB i PS2)

- interní hodiny, které fungují 7 let bez nutnosti výměny baterie 

- na rozdíl od levnějších keyloggerů podporuje národní klávesnice

- větší možnosti nastavení výsledné podoby reportu

- není potřeba žádný software ani drivery

- kapacita paměti 2GB (2.000.000.000 úhozů) 

- zabezpečená paměť se 128-bit šifrováním

- jednoduchá instalace do jakékoliv klávesnice (s USB nebo PS2)

- nijak neovlivňuje chod počítače

- neautorizovaný uživatel nemůže nikdy smazat vaše záznamy

- první keylogger s funkcí záznamu času v naší nabídce

- délka 5 cm

  

Návod na obsluhu - PS2 keylogger se záznamem data a času

 

Jak Keylogger použít

Použití Keyloggeru je velice jednoduché. Keylogger stačí připojit mezi kabel od klávesnice a počítač a tím je instalace hotova. Keylogger nepotřebuje žádné ovladače, či instalaci. Díky tomu je také Keylogger při monitorování PC naprosto nezjistitelný jakýmikoliv antiviry. Keylogger je schopen zaznamenat až 2 000 000 000 stisků kláves (2GB verze). Pro získání dat z keyloggeru se podívejte do návodu viz. výše.

 

 

 Naše nabídka obsahuje pouze keyloggery vyrobené v EU!Chcete více informací o tomto produktu?

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...