Popis: Přístroj, který vám umožní poslouchat skrz až cca 35cm široké zdi nebo dveře, smožností zesílení zvuku až 2000x, s 3 audio kanály: 1200hz, 800hz, 200hz.

Kód produktu: PRZ02-N

Výrobce: SpyTech

Odposlouchávací zařízení již v dnešní době není jen výsadou tajných agentů. V této kategorii najdete 2 hlavní varianty odposlechu, a to RF odposlech a GSM odposlech z nichž každá varianta má své výhody i nevýhody.

Do kategorie odposlechů neboli štěnic můžeme zařadit i odposlech mobilního telefonu, který je nejlepší variantou sledování této moderní doby.

V naší nabídce najdete odposlech pro profesionály i amatéry.

 

GSM odposlech

GSM odposlech je nejrozšířenější formou odposlechu a to především díky svému jednoduchému a spolehlivému ovládání. GSM odposlech funguje za pomoci běžné SIM karty, kterou stačí vložit dovnitř odposlechu a poté zavolat na její číslo. Výhodou GSM odposlechu je, že jeho dosah je limitovaný pouze signálem mobilní sítě, takže ho můžete prakticky používat i ve chvíli, kdy jste stovky, či tisíce kilometrů od něj.

 

RF odposlech

RF odposlech je další forma odposlechu, k níž není zapotřebí žádná SIM karta. RF odposlech vysílá nikoliv pomocí mobilního signálu, ale pomocí radiových vln. Jeho výhodou je například to, že ho nedokáže rušit klasická GSM rušička signálu. Nevýhodou je to, že má na rozdíl od GSM odposlechu omezený dosah.

 

Odposlech mobilního telefonu

Odposlech mobilního telefonu neboli "Spy phone software" vám pomůže odhalit nevěru, odhalit úniky zakázek ve firmě, hlídat vaše dítě či cokoliv jiného. Tento odposlech ve formě skrytého mobilního softwaru instalovaného do vybraného telefonu vám umožní kompletně sledovat jeho probíhající hovory, číst veškeré SMS i ukázat GPS lokaci.

Odposlech vždy používejte v souladu se zákonem.