Špionážní kamery ochrání vaši provozovnu

Špionážní kamery ochrání vaši provozovnu

Zná to každý, kdo má kamennou provozovnu – a je jedno, jestli se jedná o obchod, pivnici a nebo například hotel. Obchodníci se musí potýkat s krádežemi, agresivními hosty a nebo i nečestnými zaměstnanci. Bohudík dnes již existuje moderní (i levná) ochranná technika, která podnikatele zvládne doslova za pár korun uchránit před několikanásobně většími škodami. Které konkrétní produkty z řad špionážních kamer obchodníkům pomohou a co je potřeba zajistit z hlediska zákona?

Nejen v sezónním období vznikají obchodníkům zbytečné škody. Ať už jde o krádeže ze strany hostů, rozbitý inventář a nebo cokoli jiného. Nejčastěji se ale jedná o drobné krádeže zaměstnanců, jež ale mouhou probíhat dlouhodobě a ve výsledku nám způsobovat velké škody. Typicky máme podezření na konkrétní lidi, ale získat důkazy o jejich činnosti je velmi obtížné.

NENECHTE SE OBTĚŽOVAT ZE SKRYTÉHO ČÍSLA!

NENECHTE SE OBTĚŽOVAT ZE SKRYTÉHO ČÍSLA!

Telefon opět zvoní nebo vibruje. Kdopak po nás asi touží? Kdo opět otravuje? To bude jistě… Podobné odezvy v závislosti na našem momentálním naladění mohou být pravděpodobně známé každému z nás. Po zpozornění většinou následuje letmý či trochu upřenější pohled na displej více či méně chytrého zařízení, na němž jsou někteří nešťastníci dokonce i závislí. Ve většině případů displej našeho mobilního telefonu zvědavostihned uspokojí a my se tak můžeme rozhodnout, jestli dotyčnému hovor přijmeme, nebo sáhneme po tlačítku s červeným symbolem. Obtížnější rozhodování někdy nastane v případě čísla, jež nemáme umístěné v paměti mobilu či sim-karty. Pravděpodobně také máte ve svém okolí někoho, kdo bezvýhradně neznámá čísla skoro nezvedá.

Chodí k vám chůva? Kontrolujte  ji pomocí skryté kamery!

Chodí k vám chůva? Kontrolujte ji pomocí skryté kamery!

Již jsme o tom jednou psali. Špionážní kamery mají nespočetně možností využití. A mezi jednu z nejpodstatnějších patří odhalení chůvy, která se chová nevhodně . Došlo již k bezpočtu případů, kdy narychlo sehnaná chůva odcizila věci, nebo i fyzicky týrala dítě.

Pokud nechcete dopustit, aby k něčemu podobnému u vás došlo, doporučujeme vám pořídit si sledovací kameru. Tento levný a nenápadný pomocník (dnes už se dělá v podobě tužky, klíčenky i samostatného kabelu) vám může pomoci zabránit závažným problémům. A vzhledem k velice nízkým cenám okolo pár tisíc korun jde o dobrou investici do bezpečnosti vaší rodiny.

Máte nepředvídatelnou chůvu a bojíte se o své děti? Víme, jak na ní!

Máte nepředvídatelnou chůvu a bojíte se o své děti? Víme, jak na ní!

Již jsme o tom jednou psali. Špionážní kamery mají nespočetně možností využití. A mezi jednu z nejdůležitějších patří odhalení chůvy, která se chová  nepřístojně. Došlo již k nespočtu případů, kdy chvatně sehnaná chůva kradla, nebo i fyzicky týrala dítěti.

Jestliže nechcete, aby k něčemu takovému u vás došlo, doporučujeme vám pořídit si sledovací kameru. Tento levný a nenápadný pomocník (dnes už se dělá v podobě tužky, klíčenky i samostatného kabelu) vám může pomoci zabránit závažným problémům. A vzhledem k velice nízkým cenám okolo pár tisíc korun jde o skvělou investici do bezpečnosti vaší rodiny.

Je Váš partner opravdu věrný?

Je Váš partner opravdu věrný?

Každý muž má mimo vlastní vztah ještě několik milenek, žena pak alespoň jednoho milence. Podle amerických vědců se jedná o úplně přirozený fakt, který vychází z našich genetických předpokladů. Nevěra se s námi táhne od dob, kdy jsme byli primáty, a v přírodě je prý zcela přirozená.

Reálný život se naštěstí neřídí výsledky americké vědy. To ale neplatí, že se nevěra nemusí týkat zrovna vás a vašeho partnerství.

Víte, jak si ověřit, zda s vámi váš partner či vaše partnerka hraje otevřenou a čistou hru?

JAK NEJLÉPE SCHOVAT GPS SLEDOVACÍ ZAŘÍZENÍ

JAK NEJLÉPE SCHOVAT GPS SLEDOVACÍ ZAŘÍZENÍ

GPSlokátory jsou velmi efektivní a oblíbení asistenti. Pomohly již vyřešit velmi seriózní problémy, nebo jim i zcela předejít jako účinná prevence. Umožňují totiž sledovat pohyb nejen věcí, ale i osob, například vašich dětí nebo nemocných prarodičů. Budete díky nim vědět o aktuální poloze lokátoru a zároveň budete upozorněni například tehdy, když lokátor opustí nebo navštíví vámi zvolenou zónu.

Bezpečnostní a skryté kamery nahrávají surovce, zloděje i paranormální aktivity

Bezpečnostní a skryté kamery nahrávají surovce, zloděje i paranormální aktivity

Bezpečnostní a skryté kamery zaznamenají surovce, zloděje i paranormální aktivity

Skryté kamery i tradiční bezpečnostní kamery jsou neocenitelné při odhalování zlodějů, jiných nezvaných hostů nebo nepoctivých zaměstnanců. Mají však i další možnosti využití, protože jednoduše zachytí vše, co se před nimi odehraje. Podívejte se na zajímavé případy, které se staly různě po světě.

5 způsobů, jak na zloděje balíků

5 způsobů, jak na zloděje balíků

Vánoční nákupy jsou za námi. Mnozí z nás si objednávali zboží z e-shopů, a někteří měli tu smůlu, že jim výrobky dovezl netrpělivý a nespolehlivý přepravce. Takže v lepším případě bylo poničené, nebo v tom horším ho řidič prostě nechal přede dveřmi, kde ho někdo sebral. Jak zajistit, aby vaše balíky dorazily v pořádku? Přečtete si několik základních rad.

4 NEJLEPŠÍ SKRYTÉ KAMERY S DLOUHOU VÝDRŽÍ Z VLASTNÍ BATERIE

Skryté kamery je odvětí profesionální techniky, které získává na popularitě. Použití skryté kamery totiž může pomoci snadno a rychle vyřešit mnoho nepříjemných situací ve firemním i osobním životě. Sledovací kamera pomůže nachytat zloděje, odhalit nevěrného partnera či usvědčit nečestné zaměstnance.

Na trhu existuje nespočet typů špionážních kamer. Mezi ty nejužitečnější většinou patří špionážní kamery s dlouhou výdrží z vlastní baterie. Proto jsme pro vás sestavili žebříček 4 nejlepších.

Odposlech mobilu již není záležitostí pouze bezpečnostních složek

V současné době pokročilých technologií, již odposelch mobilu není výsadou speciálních státních útvarů. Na trhu jsou v současné chvíli již komerčně dostupné aplikace pro odposlouchávání nejen mobilních telefonů Android či iOS, ale i BlackBerry, o kterém se stále mluví jako o bezpečném smartphonu. Na rozdíl od odposlechu nasazeným PČR, je vždy nutné, špionážní aplikaci nainstalovat do cílovéhomobilního telefonu. Ve chvíli kdy je již aplikace jednou v telefonu nahrána, je v podstatě nemožné ji detekovat. Nejvíce technologicky pokročilé verze špionážních softwarů dokonce "přežijí" i tovární reset mobilu. Ohrožení jsou všichni. Obecně platí pravidlo čím starší mobilní telefon, tím problematičtější je jeho "napíchnutí".