GPS LOKÁTORY JAKO HLÍDAČI NAKLÁDÁNÍ S ELEKTROODPADEM

GPS LOKÁTORY JAKO HLÍDAČI NAKLÁDÁNÍ S ELEKTROODPADEM

V nabídce našeho e-shopu najdete mimo jiné také takzvané GPS trackery, jinými slovy GPS lokátory, které je možné stručně charakterizovat jako špionážní zařízení sloužící k monitorování a záznamu trasy auta či jiného dopravního prostředku, osob, zboží či obecně cenného majetku. Jsou nejoblíbenější hlavně jako pomocníci pro případ, že by si někdo chtěl takříkajíc drze přivlastnit naše vozidlo, anebo jako preventivní prostředek dozoru zaměstnanců vysílaných napracovní cesty. Jejich oblíbenost roste i vzhledem k tomu, že jde o cenově čím dál dostupnější a technicky nikterak složitě ovladatelné zařízení i pro běžného uživatele.

Lokátory, využívající už dobře známou technologii GPS a disponující schopností určení lokace s přesností v řádech jednotek metrů, v některých případech i centimetrů, ale mohou najít využití i jako hlídací psi bezpečnosti životního prostředí, o jehož důležitosti, aktuálnosti a nutnosti pochybuje dnes už opravdu málokdo. Je prakticky až neuvěřitelné, kolik odpadu dokáže během jednoho roku průměrně vyprodukovat jeden člověk nebo rodina žijící v Evropě či severní Americe. Jedním ze pořád diskutovanějších témat v oblasti třídění a likvidace odpadu, je nakládání s odpadem nebezpečným a hlavně pak s tzv. ´elektroodpadem´.

BEZPEČNOSTNÍ TECHNIKA STŘEŽÍ I OHROŽENÉ NOSOROŽCE

BEZPEČNOSTNÍ TECHNIKA STŘEŽÍ I OHROŽENÉ NOSOROŽCE

V dřívějších příspěvcích zde na blogu už byla řeč o tom, že výrobky odposlouchávací a bezpečnostní techniky můžou sehrát nezastupitelnou a užitečnou úlohu v případě, že jde o ochranu našich seniorů v různých pečovatelských zařízeních i v jejich domácím prostředí, a nebo mohou usnadnit práci v rámci boje za čistší, ekologičtější a zdravější místo pro životAle napadlo by vás, že jsou tyto (na první pohled zcela komerční) výrobky reálně zapojeny i jako techničtí asistenti v programech namířených na zachránění ohrožených živočišných druhů, které většina z nás má šanci vídat jenom v zoologických zahradách?

ETIKA A LEGÁLNOST JAKO NEUSTÁLÉ TÉMA POUŽÍVÁNÍ ŠPIONÁŽNÍCH KAMER

ETIKA A LEGÁLNOST JAKO NEUSTÁLÉ TÉMA POUŽÍVÁNÍ ŠPIONÁŽNÍCH KAMER

Pro jednoho nebezpečné špiclování, odposlouchávání a šmírování, které se absolutně nespojuje s právem na soukromí a obecně s dobrými mravy. Pro druhého svobodné právo ochránit si majetek, investici či bezpečí svých nejbližších, jež by nemělo být pokud možno nikterak omezováno. Používání zařízení typu ukrytých minikamer, odposlechů, diktafonů, štěnic, chůviček či lokátorů asi vždy bude vyvolávat rozporuplné a emočně silně zastřené postoje a názory protichůdných táborů hájících každý svou pravdu. Přirozeně, mimo vyhraněných protipólů existuje i širší pole těch, kteří si uvědomují, že stejně jako v případě jiných věčných témat, není věc černobílá, nýbrž lze na ni nahlížet z mnoha úhlů pohledu. Téměř s jistotou ale lze konstatovat, že stránka etiky, morálky a souladu s platnými zákony se bude nad bezpečnostní či skryté technikou vznášet patrně vždycky.

JAK JE TO S NAHRÁVÁNÍM HOVORŮ POMOCÍ SMARTPHONU?

JAK JE TO S NAHRÁVÁNÍM HOVORŮ POMOCÍ SMARTPHONU?

Nezdá se to, nicméně je to už okolo dvacet let, co se v naší zemi začaly telefony rychle až překotně rozšiřovat mezi běžnou populaci. Není žádným překvapením, že proti západní Evropě a nebo Spojeným státům americkým jsme byli v tomto ohledu cca dalších deset let pozadu. Mnozí z nás si určitě také vzpomínají, jak první modely komerčně nebývale úspěšných mobilů vypadaly. Ze všeho nejlépe pravděpodobně připomínaly vojenské vysílačky či plastové krabičky. Díky lidové tvořivosti, pro nás tolik typické, se pro ně vžily a ujaly různé přezdívky jako ´cihly´, ´tatranky´ atd.

Srovnávat hrstku funkcí, jimiž byly tehdejší mobilní přístroje většinou vybaveny, s dnešním spektrem vybavení a variantou i takzvaně low-endových výrobků zmíněné kategorie je asi zbytečné. Minimálně v jediném ohledu to však bylo s předchůdci současných pokročilých chytrých mobilů přece jen jednodušší a praktičtější. Jestliže jste potřebovali, ať již z rozličných důvodů, nahrát si svůj telefonní hovor, stačilo na nich zpravidla stisknout jediné tlačítko a nebo párkrát ťuknout v jednoduchém menu a požadavek byl vyřešen.

UMÍSTĚNÍ ŠPIONŮ NA VLASTNÍ DĚTI?

UMÍSTĚNÍ ŠPIONŮ NA VLASTNÍ DĚTI?

Mezi docela obvyklé scénáře a důvody, pro něž bývají běžně pořizována zařízení špionážní techniky, se řadí ku příkladu eliminace eventuálně nepoctivého chování ze strany zaměstnance, podezření a snaha o usvědčení partnerky/partnera z nevěry a nebo určitě záměr udělat něco více pro ochranu vlastního majetku. Vedle typických a častých motivů se však lze v poslední době setkat i s určitými novými mini-fenomény, které dokládají ku příkladu i zkušenosti detektivních agentur a jež by bylomožno označit za kontroverzní a nebo ožehavé. Jedním z takových trendů je i použití služeb soukromých detektivů nebo koupě některého ze špionážních přístrojů za účelem monitorování dětí ze strany jejich rodičů. 

Názory na nasazení odposlouchávací techniky nebo specialistů na vlastní děti se samozřejmě velice různí. Cílem článku není jednotlivé pohledy na věc rozsuzovat či obhajovat, nýbrž nabídnout alespoň několik perspektiv, které dávají pro někoho patrně překvapivý a nepřijatelný trend do širších souvislostí.

JAK VYBRAT SKRYTOU ŠPIONÁŽNÍ KAMERU

JAK VYBRAT SKRYTOU ŠPIONÁŽNÍ KAMERU

Okrádají vás zaměstnanci? Máte podezření na nevěru partnera či jen potřebujete mít přehled o tom, co dělají kolegové ve vaší kanceláři, během vaší nepřítomnosti? To je pouze krátký výčet situací, kdy se lidé velice často uchylují k použití tajných kamer. Z našich zkušeností víme, že dobře umístěná špionážní kamera mnohdy pomůže vyřešit letitý problém v řádu dní, čitaké hodin!

V našem obchodě naleznete pouze vysoce kvalitní špionážní minikamery, což ale neznamená, že bude libovolně zvolená kamera vhodná právě pro vaši situaci. Pojďme se tedy podívat na nejběžnější typy skrytých kamer.

Recenze aplikace PRO ICAM pro obsluhu sledovacích kamer

Recenze aplikace PRO ICAM pro obsluhu sledovacích kamer

Na trhu existuje celá řada WiFi skrytých kamer, které mají naprosto obstojné parametry i vzhled. Problém ale běžně nastává právě v aplikaci, přes kterou se kamera obsluhuje. Vývojářům programu Pro iCam se ale jako jednim z mála podařilo tento problém zvládnout naprosto perfektně. Funkce a dojmy z programu popíšeme v této recenzi.

Špionážní kamery ochrání vaši provozovnu

Špionážní kamery ochrání vaši provozovnu

Zná to každý, kdo má kamennou provozovnu – a je jedno, jestli se jedná o obchod, pivnici a nebo například hotel. Obchodníci se musí potýkat s krádežemi, agresivními hosty a nebo i nečestnými zaměstnanci. Bohudík dnes již existuje moderní (i levná) ochranná technika, která podnikatele zvládne doslova za pár korun uchránit před několikanásobně většími škodami. Které konkrétní produkty z řad špionážních kamer obchodníkům pomohou a co je potřeba zajistit z hlediska zákona?

Nejen v sezónním období vznikají obchodníkům zbytečné škody. Ať už jde o krádeže ze strany hostů, rozbitý inventář a nebo cokoli jiného. Nejčastěji se ale jedná o drobné krádeže zaměstnanců, jež ale mouhou probíhat dlouhodobě a ve výsledku nám způsobovat velké škody. Typicky máme podezření na konkrétní lidi, ale získat důkazy o jejich činnosti je velmi obtížné.

NENECHTE SE OBTĚŽOVAT ZE SKRYTÉHO ČÍSLA!

NENECHTE SE OBTĚŽOVAT ZE SKRYTÉHO ČÍSLA!

Telefon opět zvoní nebo vibruje. Kdopak po nás asi touží? Kdo opět otravuje? To bude jistě… Podobné odezvy v závislosti na našem momentálním naladění mohou být pravděpodobně známé každému z nás. Po zpozornění většinou následuje letmý či trochu upřenější pohled na displej více či méně chytrého zařízení, na němž jsou někteří nešťastníci dokonce i závislí. Ve většině případů displej našeho mobilního telefonu zvědavostihned uspokojí a my se tak můžeme rozhodnout, jestli dotyčnému hovor přijmeme, nebo sáhneme po tlačítku s červeným symbolem. Obtížnější rozhodování někdy nastane v případě čísla, jež nemáme umístěné v paměti mobilu či sim-karty. Pravděpodobně také máte ve svém okolí někoho, kdo bezvýhradně neznámá čísla skoro nezvedá.

Chodí k vám chůva? Kontrolujte  ji pomocí skryté kamery!

Chodí k vám chůva? Kontrolujte ji pomocí skryté kamery!

Již jsme o tom jednou psali. Špionážní kamery mají nespočetně možností využití. A mezi jednu z nejpodstatnějších patří odhalení chůvy, která se chová nevhodně . Došlo již k bezpočtu případů, kdy narychlo sehnaná chůva odcizila věci, nebo i fyzicky týrala dítě.

Pokud nechcete dopustit, aby k něčemu podobnému u vás došlo, doporučujeme vám pořídit si sledovací kameru. Tento levný a nenápadný pomocník (dnes už se dělá v podobě tužky, klíčenky i samostatného kabelu) vám může pomoci zabránit závažným problémům. A vzhledem k velice nízkým cenám okolo pár tisíc korun jde o dobrou investici do bezpečnosti vaší rodiny.

Máte nepředvídatelnou chůvu a bojíte se o své děti? Víme, jak na ní!

Máte nepředvídatelnou chůvu a bojíte se o své děti? Víme, jak na ní!

Již jsme o tom jednou psali. Špionážní kamery mají nespočetně možností využití. A mezi jednu z nejdůležitějších patří odhalení chůvy, která se chová  nepřístojně. Došlo již k nespočtu případů, kdy chvatně sehnaná chůva kradla, nebo i fyzicky týrala dítěti.

Jestliže nechcete, aby k něčemu takovému u vás došlo, doporučujeme vám pořídit si sledovací kameru. Tento levný a nenápadný pomocník (dnes už se dělá v podobě tužky, klíčenky i samostatného kabelu) vám může pomoci zabránit závažným problémům. A vzhledem k velice nízkým cenám okolo pár tisíc korun jde o skvělou investici do bezpečnosti vaší rodiny.

Je Váš partner opravdu věrný?

Je Váš partner opravdu věrný?

Každý muž má mimo vlastní vztah ještě několik milenek, žena pak alespoň jednoho milence. Podle amerických vědců se jedná o úplně přirozený fakt, který vychází z našich genetických předpokladů. Nevěra se s námi táhne od dob, kdy jsme byli primáty, a v přírodě je prý zcela přirozená.

Reálný život se naštěstí neřídí výsledky americké vědy. To ale neplatí, že se nevěra nemusí týkat zrovna vás a vašeho partnerství.

Víte, jak si ověřit, zda s vámi váš partner či vaše partnerka hraje otevřenou a čistou hru?

JAK NEJLÉPE SCHOVAT GPS SLEDOVACÍ ZAŘÍZENÍ

JAK NEJLÉPE SCHOVAT GPS SLEDOVACÍ ZAŘÍZENÍ

GPSlokátory jsou velmi efektivní a oblíbení asistenti. Pomohly již vyřešit velmi seriózní problémy, nebo jim i zcela předejít jako účinná prevence. Umožňují totiž sledovat pohyb nejen věcí, ale i osob, například vašich dětí nebo nemocných prarodičů. Budete díky nim vědět o aktuální poloze lokátoru a zároveň budete upozorněni například tehdy, když lokátor opustí nebo navštíví vámi zvolenou zónu.

Bezpečnostní a skryté kamery nahrávají surovce, zloděje i paranormální aktivity

Bezpečnostní a skryté kamery nahrávají surovce, zloděje i paranormální aktivity

Bezpečnostní a skryté kamery zaznamenají surovce, zloděje i paranormální aktivity

Skryté kamery i tradiční bezpečnostní kamery jsou neocenitelné při odhalování zlodějů, jiných nezvaných hostů nebo nepoctivých zaměstnanců. Mají však i další možnosti využití, protože jednoduše zachytí vše, co se před nimi odehraje. Podívejte se na zajímavé případy, které se staly různě po světě.

5 způsobů, jak na zloděje balíků

5 způsobů, jak na zloděje balíků

Vánoční nákupy jsou za námi. Mnozí z nás si objednávali zboží z e-shopů, a někteří měli tu smůlu, že jim výrobky dovezl netrpělivý a nespolehlivý přepravce. Takže v lepším případě bylo poničené, nebo v tom horším ho řidič prostě nechal přede dveřmi, kde ho někdo sebral. Jak zajistit, aby vaše balíky dorazily v pořádku? Přečtete si několik základních rad.

4 NEJLEPŠÍ SKRYTÉ KAMERY S DLOUHOU VÝDRŽÍ Z VLASTNÍ BATERIE

Skryté kamery je odvětí profesionální techniky, které získává na popularitě. Použití skryté kamery totiž může pomoci snadno a rychle vyřešit mnoho nepříjemných situací ve firemním i osobním životě. Sledovací kamera pomůže nachytat zloděje, odhalit nevěrného partnera či usvědčit nečestné zaměstnance.

Na trhu existuje nespočet typů špionážních kamer. Mezi ty nejužitečnější většinou patří špionážní kamery s dlouhou výdrží z vlastní baterie. Proto jsme pro vás sestavili žebříček 4 nejlepších.

Odposlech mobilu již není záležitostí pouze bezpečnostních složek

V současné době pokročilých technologií, již odposelch mobilu není výsadou speciálních státních útvarů. Na trhu jsou v současné chvíli již komerčně dostupné aplikace pro odposlouchávání nejen mobilních telefonů Android či iOS, ale i BlackBerry, o kterém se stále mluví jako o bezpečném smartphonu. Na rozdíl od odposlechu nasazeným PČR, je vždy nutné, špionážní aplikaci nainstalovat do cílovéhomobilního telefonu. Ve chvíli kdy je již aplikace jednou v telefonu nahrána, je v podstatě nemožné ji detekovat. Nejvíce technologicky pokročilé verze špionážních softwarů dokonce "přežijí" i tovární reset mobilu. Ohrožení jsou všichni. Obecně platí pravidlo čím starší mobilní telefon, tím problematičtější je jeho "napíchnutí".