Odposlech přes zeď

650,00Kč

Odposlech přes zeď 

 

Odposlech přes zeď je perfektní zařízení, díky kterému budete schopni poslouchat hovory, které jsou za stěnou či jinou překážkou. Odposlech přes zeď je velmi malý a skladný, takže se bez problémů vejde do kapsy a můžete ho tak mít kdykoliv po ruce. Odposlech přes zeď má mnoho využití.

 

Jak odposlech přes zeď funguje?

Jednoduše zapojte sluchátka do odposlechu a přiložte odposlouchávací zařízení ke stěně a můžete okamžitě poslouchat konverzace, které za stěnou probíhají. Odposlech snímá vibrace ze stěny, stropu, či podlahy a zesiluje je. Díky tomu můžete slyšet co se na druhé straně děje. Když lidé na druhé straně mluví potichu, můžete si jednoduše zesílit zvuk na svém odposlouchávacím zařízení a opět budete slyšet, o čem se baví.

 

Chcete-li mít opravdový přehled o tom, co se na vybraném místě děje, tak doporučujeme použít také GSM ODPOSLECH, díky kterému můžete odposlouchávat vybrané místo odkudkoliv z planety!

Toto je základní verze odposlechu přes zeď. Chcete-li serióznější zařízení, tak pak doporučujeme PROFESIONÁLNÍ ODPOSLECH PŘES ZEĎ.

 

Co vše odposlech přes zeď obsahuje?

- 3,5mm jack pro sluchátka

- USB port

- sensor

- ON/OFF čudlík

- interní nabíjecí baterii

rozměry: průměr 36mm, výška 43mm

 

Kdy se může odposlech přes zeď hodit?

Odposlech přes zeď využijete zejména ve chvíli, kdy potřebujete slyšet o čem se baví lidé v místnosti, do které nemáte přístup. Odposlech přes zeď vám může i usnadnit odhalení narušitele nočního klidu. Mnohdy totiž není v domě poznat, odkud přesně zvuky jdou. V tuto chvíli tedy stačí pouze přiložit odposlech přes zeď ke stěně a on vám pomůže určitě odkud hluk jde

 

Možná jste hledali: odposlech místnosti, odposlech přes zeď, odposlouchávací zařízení

 

Zde najdete český návod pro odposlech přes zeď

 

 Chcete více informací o tomto produktu?