Neviditelné sluchátko + indukční smyčka

2699,00Kč

Neviditelné sluchátko 

Neviditelné sluchátko v dnešní době již využijí zejména studenti. Díky neviditelnému sluchátku, nebudete mít problém zvládnout i tu nejsložitější zkoušku bez jakékoliv přípravy!. Neviditelné sluchátko je snem každého studenta.

 

Jak neviditelné sluchátko funguje?

Neviditelné sluchátko je možné díky svým miniaturním rozměrům (3mm x 5mm x 7mm) zastrčit přímo dovnitř do ucha a docílit tak toho, že bude pro okolní svět naprosto neviditelné! Sluchátko navíc funguje bezdrátově, takže se nemusíte bát, že by z vás trčely kabely. K neviditelnému sluchátku je dodávána speciální indukční smyčka, která je ukryta pod oblečením a zajišťuje přenos zvuku do sluchátka. Tato indukční smyčka je zapojena do mobilního telefonu. Indukční smyčka také obsahuje mikrofon, díky kterému můžete komunikovat s vaším komplicem.

Hlasitost sluchátka je možné nastavit přímo na vašem mobilu. Díky tomu, že je neviditelné sluchátko zastrčeno dovnitř do ucha, tak slyšíte veškeré zvuky naprosto čistě. Na druhou stranu ale tím, že je neviditelné sluchátko utěsněno uvnitř ucha, tak krásně izoluje zvuk, takže i když někdo bude mít hlavu přímo u vás tak nic neuslyší! Více se dozvíte v odstavci Jak použít neviditelné sluchátko.

           

 

 

Jak dlouho vydrží neviditelné sluchátko v provozu?

Neviditelné sluchátko vydrží v provozu cca 3-5 hodin nepřetržitého provozu. Neviditelné sluchátko ale nemá žádnou signalizaci, že baterie dochází, a proto doporučujeme vždy před důležitou akcí použít nové baterie. Do neviditelného sluchátka se používají baterie typu 337, které seženete v jakémkoliv elektru či hodinářství, popř. přímo u nás v obchodě.

 

Výhody našeho neviditelného sluchátka oproti jiným

Říkáte si proč pořídit neviditelné sluchátko zrovna u nás? Pak zde máte odpověď.

- bezkonkurenčně nejlepší cena

- veškeré kusy před odesláním testujeme

- nejmenší rozměry 3x5x7mm

- set obsahuje i mikrofon

- standardně má indukční smyčka 2,5mm jack a do telefonů, které ho nemají nejde zapojit. U nás ale můžete k sluchátku objednat i speciální konvertor z 2,5mm na 3,5mm a nebo konvertor pro mobily Nokia.

 

Kdy neviditelné sluchátko oceníte?

 Představte si, že máte ve škole či práci důležitou prezentaci, na kterou jste se nestihli dostatečně připravit. S neviditelným sluchátkem to není žádný problém! Jednoduše vám může kolega napovídat a vy můžete plynně prezentovat bez jakékoli přípravy. S neviditelným sluchátkem již budou noční přípravy na zkoušky s nejistým výsledkem minulostí! Neviditelné sluchátko vám ušetří čas i nervy a umožní vám užít si studentský život naplno! Mimo jiné můžete neviditelné sluchátko použít i jako klasické handsfree.

 

Co všechno při koupi neviditelného sluchátka obdržíte?

- neviditelné sluchátko

- indukční smyčku

- návod pro neviditelné sluchátko, který si můžete stáhnout na našem webu

 

Alternativní rozšíření k neviditelnému sluchátku

- bluetooth mikrosluchátko 

- konvertor z 2,5mm na 3,5mm jack

- konvertor z 2,5mm na Nokia jack

 

Jak neviditelné sluchátko použít?

Nejdříve si umístěte indukční smyčku kolem krku. Poté zapojte indukční smyčku do vašeho mobilního telefonu a schovejte si ho do kapsy. Následně vložte baterii (znáčkem - směrem k anténce) do sluchátka a to si strčte do ucha. Vytočte číslo vašeho komplice, a tím je příprava hotova.

 

Díky mikrofonu, který je na indukční smyčce, může váš kolega slyšet co se u vás právě děje, takže ve chvíli, kdy vám zkoušející zadá otázku, tak to váš kolega ihned ví, aniž byste mu museli něco naznačovat.

 

..... neviditelné sluchátko je jednoduše sen každého studenta!

 

Součástí balení je:

- neviditelné sluchátko

- indukční smyčka s 2,5mm jackem

 

Možno dokoupit k sluchátku:

- Baterie GP 337 

Upozornění:

Sluchátko nemusí být kompatibilní se všemi typy telefonů. Telefon musí podporovat handsfree. 

Funkčnost sluchátka jsme prozatím otestovali na mobilech: HTC Tattoo

Dle výrobce by sluchátko mělo perfektně fungovat na všech telefonech typu Nokia 6.

Podívejte se také na naše novinky: neviditlné sluchátko s 3W indukční smyčkou a mikrosluchátko s 3W bluetooth smyčkou, které mají díky vestavěnému zesilovači výrazně lepší zvuk.

 

Mikrofon nemusí být kompatibilní s vaším telefonem. Doporučujeme přijít se špionážním sluchátkem do nějakého bazaru s mobilními telefony a vyzkoušet si, na jakém bude nejlépe fungovat. Pro funkčnost mikrofonu je většinou nutné nepoužívat žádnou redukci.

Mobilní telefony plně kompatibilní s naším neviditelným sluchátkem seženete za 200,- až 1000,- Kč.

Neviditelné sluchátko není určeno ke standardnímu zakoupení a řídí se zvláštními podmínkami prodeje

Pokud máte zájem zapůjčit si sluchátko na méně než 7 dní, tak doporučujeme podívat se do sekce půjčovna

 

 Možná jste hledali: neviditelné sluchátko, špionážní sluchátko, mini bezdrátové sluchátko, mikro sluchátko pro tajnou komunikaci, sluchátko na zkoušky

 

 

 

 

 Chcete více informací o tomto produktu?

Zákaznící, kteří si koupili toto zboží, objednávali také...