Mobil Špión LITE

4990,00Kč

Mobilní aplikace Mobil Špión LITE vám zajistí přístup k informacím, které potřebujete znát. 

Můžete sledovat všechny odeslané i přijaté SMS zprávy, ale také ty, které byly pouze rozepsané. 

Můžete sledovat hovory příchozí, odchozí i zmeškané, včetně času uskutečnění a délky trvání. Funkce je propojena s adresářem, takže vidíte nejen tel. číslo, ale i jméno, pod kterým je kontakt uložen v adresáři. 

Sledujte s touto aplikací i polohu. Poloha je pravidelně zaznamenávána v intervalu od 5ti minut po 12 hodin, jak přes GPS, tak pomocí BTS (přibližná poloha dle operátora). Zobrazit můžete i celé trasy.

Mobil Špión vám umožní nahlížet do adresáře, seznamu nainstalovaných aplikací a souborů v cílovém telefonu. Soubory si poté můžete prohlížet i stáhnout nebo do telefonu nahrát nové.

Uvidíte také veškeré webové stránky, které byly z telefonu navštěvovány, včetně data, času a počtu navštívení.

Mimo jiné vás aplikace upozorní na výměnu SIM karty 

 

MobilŠpion je nutné fyzicky nahrát do mobilního telefonu, který má být sledován. K instalaci budete potřebovat pouze cílový telefon a přístup na internet a nezabere více než 5 minut. Aplikace běží v telefonu zcela skrytě (nemá žádnou ikonku). Aplikaci můžete obsluhovat vzdáleně, odkudkoli přes webové rozhraní, kam jsou také odesílána všechna data. Mobil Špión je kompatibilní s většinou telefonů používajících OS Android. Chcete-li si ověřit funkčnost na vašem mobilním telefonu, neváhejte nás kontaktovat  pro vytvoření 1 denní trial licence zdarma. 

 

Uvedená cena SW je za 3 měsíční licenci. Pro delší licenci nás neváhejte kontaktovat.Chcete více informací o tomto produktu?