Klíčenka s kamerou - velmi věrná kopie

1799,00Kč  1169,35Kč

Klíčenka s kamerou, 1280x720px

Klíčenka s kamerou patří mezi nejpraktičtější skryté kamery. Na první pohled vypadá tato klíčenka s kamerou jako běžné klíčky od auta a je naprosto nenápadná. V klíčence je ukryta kamera s rozlišením úctyhodných 1280x720px, což vám umožní natáčet opravdu kvalitní videa. Tato klíčenka s kamerou má oproti jiným špionážním klíčenkám tu výhodu, že je schopna nejen natáčet videa, ale i pořizovat fotografie.

 

 

Záznam do klíčenky s kamerou je pořizován barevným CMOS sensorem a je ukládán na paměťovou kartu (není součástí balení). Záznam můžete dostat do počítačí pomocí čtečky karet, či USB kabelu. Pro přehrání nahrávky je nutné použít přehrávač GOM player.

 

Parametry produktu klíčenka s kamerou:

- kvalitní klíčenka s kamerou 

- rozlišení 1280x720px, 30fps

- rozlišení fotek 2592x1944, formát JPEG

- možno fotit fotografie i natáčet videa

- paměť 4Gb

 

Kdy se vám bude klíčenka s kamerou hodit?

Klíčenka s kamerou se vám bude hodit zejména na důležitých jednáních, ve škole, či při nachytání někoho při protiprávní činnosti. Špionážní klíčenka s kamerou vám také může zajistit důkazy v případě korupčního jednání. 

 

Důvod slevy:

- doprodej zboží

 

Návod na obsluhu klíčenky

 

Možná jste hledali: klíčenka s kamerou, špionážní klíčenka, kamera skrytá v klíčence, spy car keyChcete více informací o tomto produktu?